Intro

22bet allalaadimine

22bet_download

Pärast enam kui 10 aastat kestnud pidevat tegevust pidi 22bet operaator lõpuks otsustama luua oma tarkvara toetuseks spetsiaalne rakendus. Kõige alguses tegeles ta Androidi seadmetele mõeldud rakenduse arendamisega, kuna enamik kliente kasutab seda süsteemi. Kindlasti on 22beti püüdlustega rahul ka kihlveokontori lojaalsed kliendid, sest rakendus on lihtne kasutada ja annab ligipääsu kõigile saidi tähtsamatele funktsioonidele. Siiski tuleb meeles pidada, et teenusepakkuja rakendust ei leia Google Store’ist. Selle asemel saame selle alla laadida otse 22beti kodulehelt. Kõik, mida me peame tegema, on siseneda kihlveokontori veebisaidile ja minna vahekaardile, kus on failid allalaadimiseks. Sealt peaksime leidma tarkvara Android-seadmetele ja iOS-versiooni. Klõpsake nupule install, mis viib teid allalaadimisprotsessi algusesse. Seejärel küsib seade teilt luba tundmatu päritoluga allalaadimistele juurdepääsuks. Meil ei ole aga põhjust muretseda, sest 22bet on litsentseeritud hasartmänguteenuse pakkuja, mis on turul ausalt tegutsenud juba aastaid. Selle failid on täiesti turvalised.

Võite alustada mängimist 22betis ka operaatori UX-iga ühilduva mobiilibrauseri kaudu. Kõik, mida peate tegema, on laadida telefoni alla mobiilibrauser ja seejärel selle abil 22betti sisse logida. Mobiiliversiooni kasutamine ei tohiks kasutajatele probleeme tekitada, kuna see on väga sarnane saidi töölauaversiooniga. Kohe pärast sisselogimist märkate, et kategooriate paigutus ja käsuread on samades kohtades. Ainus erinevus on mobiiliversiooni eriline navigatsiooniriba. Tänu sellele saavad 22beti kasutajad tõhusalt kategooriate vahel liikuda. Kõik, mida kasutajad peavad tegema, on valida oma otsingusõna lehe ülaosas oleva suurendusklaasi abil. Kui klõpsate paremas ülanurgas asuvatel 3 ribal, avaneb liugmenüü, milles on navigeerimisvõimalused saidi erinevatesse jaotistesse, nagu spordikihlvedude, kasiino, live-kasiino, boonusleht, live-punktid, klienditugi ja keeleseaded.

Teine 22beti allalaaditava rakendusega seotud aspekt on saadaval olevad keeleversioonid. Tasub mainida, et neid on tõesti palju. Kliendid üle kogu maailma leiavad oma eelistatud keele. Keelest rääkides on saidi mobiiliversioon mitmekeelne platvorm ja sa saad inglise keelest üle minna kümnetesse teistesse keeltesse, näiteks saksa, prantsuse, hiina, indoneesia, itaalia ja portugali keelde. Mobiiliversioonis, mille laadime alla 22beti kodulehelt, leiame ka spetsiaalse sektsiooni koos vormiga, mis võimaldab meil avada live-chati. Tänu sellele vormile saame võtta ühendust 22beti klienditoega, olenemata sellest, kus me hetkel oleme. Operaator on veendunud, et telefoni teel kättesaadava live-chati funktsionaalsus ei erine töölaualeheküljel kättesaadavast.


Asjakohased uudised