Intro

22beti tagasivõtmine

22bet_withdrawal

Olles vaadanud läbi 22beti sissemakse meetodid, liigume edasi kokkuvõtte juurde, kuidas teenitud raha väljavõtmine toimib. Väärib kohe alguses mainimist, et maksimaalne väljamakse maht on piiratud 600 000 euroga. Vaatamata sellele piirangule ei pea enamik meist selle ületamise pärast lähiajal muretsema. Meil peaks olema mängu ajal tõesti õnne! Enne kui me peame muretsema väljavõttepiirangu saavutamise pärast, peaksime võtma vastu väga suurte koefitsientide ja panustega mänge. 22beti suur eelis on aga minimaalne väljamakse määr. Operaator võimaldab meil raha välja võtta juba alates ühest eurost. Tänu sellele ei pea me muretsema selle pärast, et ei kogune väljavõtmiseks vajalikku summat. Vastavalt sellele, mida saame lugeda 22beti kodulehelt kättesaadavatest tingimustest, on suurim võimalik koefitsient mängu ajal 200. Olukord ei muutu sõltumata valitud panusest. Sama kehtib ka maksimaalse tagasivõtmise kohta. Maksimaalne ühekordne väljamakse summa on sama, olenemata sellest, millise panusega sa võidad.

Kuigi võimalused sellise summa võitmiseks on väikesed, ei saa keegi keelata meil oma unistuste tagaajamist. Siiski on 22betil üks väga oluline reegel. Välja võtmiseks ei saa reegleid rikkuda. Näiteks on sait kohustatud keelduma väljavõtmisest, kui kahtlustatakse, et hoiustatud raha on varastatud. Sellisel juhul blokeeritakse väljamakse kuni kogu juhtumi selgitamiseni pangaga. Samuti peaksite meeles pidama, et teete plaane oma raha väljavõtmiseks. Nii väldime ebameeldivusi, kui püüame kogunenud raha välja võtta. Kuigi bet22 operaator ei kohalda madalaid väljavõttepiiranguid, võib see olla teisiti, kui tegemist on parapanga või muu maksefirmaga, kuhu soovite oma raha üle kanda. Mõned eraõiguslikud finantseerimisasutused kohaldavad ühekordsete hoiuste ja väljamaksete suhtes ebasoodsaid piiranguid.

Veendume ka selles, et võtame teenitud raha välja samamoodi, nagu me selle 22beti saidile hoiule andsime. Teenusepakkuja nõuab, et meil oleks sama väljavõtmismeetod kui sissemakse meetod. Kõige tähtsam on kontrollida oma kohalikke seadusi. Kui teie riigis on hasartmänguasutuste kasutamine ebaseaduslik, rikute 22beti tingimusi. Teine oluline element, mis on seotud hoiuste ja väljamaksetega, on 22beti pakutavad kampaaniad ja tervitusboonused. Mängijate jaoks on palju lisakampaaniaid, lisahoiuseid ja muid võimalusi. Siiski peate operaatorile lisavahendite lisamiseks oma kontole otsustama. Kui unustate lisada tasuta keerutused või suurema sissemakse enne raha väljavõtmist, ei saa te pärast ülekande taotlemist kampaaniat kasutada.


Asjakohased uudised