Intro

22BET Colombia

22BET Colombia on üks kuulsamaid kihlveoettevõtteid, mis tegutseb kogu maailmas, sealhulgas Kolumbias. Kas sellel kaubamärgil on tegevusluba meie riigis? Mis eristab seda kihlveokontorit teistest? Leia vastused nendele ja teistele küsimustele alljärgnevast ülevaatest!

22BET Colombia – kas see on seaduslik?

22BET on kaubamärk, mis sai alguse juba 2007. aastal Betb2b.com algatusel, mis oli koos 1XBETiga üks tuntumaid kihlvedude korraldajaid Venemaal. Viimane on isegi sponsoreerinud mitmeid jalgpalliklubisid, sealhulgas Chelsea FC ja Liverpool FC. 22BET Colombia asutati 2018. aastal Curaçao valitsuse poolt kihlveokontorile antud tegevusloa alusel (Curaçao eGaming nr 8048). Selle alusel saavad Kolumbia mängijad teha spordipanuseid mitte ainult Kolumbia peesodes, vaid ka dollarites ja eurodes. Lisaks pakub see kihlveokontor uutele mängijatele Kolumbiast tervitusboonust, millest me teile allpool räägime.

22BET Colombia tervitusboonus

Uued 22BET Colombia kasutajad saavad pärast kihlveokontori veebilehel registreerumist loota tervitusboonusele. Vastavalt kihlveokontori kinnitustele tema ametlikul veebisaidil võib see boonus olla kuni 420 000 Kolumbia peesot. Selle saamiseks peate vaid registreeruma kihlveokontori veebilehel. Selleks peate olema vähemalt 18-aastane ning teil peab olema kehtiv telefoninumber ja e-posti aadress. Kihlveokontor on vähendanud formaalsused miinimumini ja ei nõua oma kasutajatelt isikut tõendavate dokumentide kontrollimist. Tänu sellele teenusele saavad kasutajad panuseid teha täiesti anonüümselt. Kuid see ei ole veel kõik – mängijatele on ette valmistatud palju muid kampaaniaid – näiteks reedene lisaboonus, kaotatud panuste eest makstavad boonused ja palju muud.

22BET Colombia – lihtne navigeerida, selge veebileht

Panustamine ei ole kunagi varem olnud lihtsam! 22 BET Colombia veebisait on loodud kõiki kasutajaid silmas pidades, muutes selle selgeks ja hõlpsasti navigeeritavaks. Kuigi tõlkevigad on kuni viimase ajani olnud üks sagedasemaid kaebusi saidi kohta, tuleb märkida, et need ilmnevad sageli ka teiste kihlvedude korraldajate veebisaitidel, mis tegutsevad nii suurel ja globaalsel tasandil kui 22BET Colombia. Tuleb siiski märkida, et iga uue versiooniga püüab selle moderaator neid tõhusalt kõrvaldada.

22BET Colombia – juurdepääs panustele ja mängudele üle kogu maailma

See on kindlasti 22BET Colombia suurim eelis. See kihlveokontor pakub laialdast juurdepääsu mängudele ja panustele – mitte ainult Kolumbiast, vaid ka kogu maailmast. Pärast registreerimist saavad mängijad juurdepääsu ka online-kasiinole ja pokkerimängudele. Enamik 22BET Colombias tehtud panuseid on siiski spordimängudele – kihlveokontori andmetel on neist 95% jalgpallile.

22BET Colombia – paindlikud panustamislimiidid ja kiired väljamaksed

Teine 22BET Colombia eelis on kihlveosumma, mis on paindlik. Selle summa sõltub valitud spordialast või liigast. Minimaalsed panused on madalad, näiteks UEFA Euroopa meistrivõistluste puhul on minimaalne panus vaid 800 peesot. Tasub siiski märkida, et enamiku mängude puhul ei ole maksimaalseid panustamislimiite, nii et mängijad võivad panustada mis tahes summa, mida nad soovivad. 22Bet Colombia pakub oma mängijatele palju vabadust ka väljamaksete osas. Teenitud raha saab igal suvalisel ajal välja võtta – nii ülekandega kontole kui ka näiteks krüptovaluutade kujul. Kõik see muudab selle kihlveokontori mitmes mõttes võrratuks.


Asjakohased uudised