Intro

22bet boonus

22bet_bonus

Tervitusboonuse kasutamine 22betis aitab meil enesekindlalt mängu siseneda. Mõne tervitusboonusega saate oma sissemakse isegi kahekordistada. Nii tundub isegi meie võimalik kaotus palju vähem tõsine. Järgnevalt vaatame läbi kõige olulisema teabe boonuste kohta ja pöörame tähelepanu sellele, millised tingimused peavad olema täidetud, et saada tervitusboonuseid pärast konto registreerimist. 22bet operaatori pakutav tervitusboonus spordi ja espordi kategooriate jaoks seisneb täiendava 100%-lise summa andmises esimese deposiidi summale. Selleks, et kvalifitseeruda sellele kampaaniale, peaksime tegema vähemalt 1 euro suuruse sissemakse kontrollitud kontole. Pea ka meeles, et summa, mida tervitusboonuse krediteerimisel kahekordistatakse, ei tohi ületada 122 eurot. Parim lahendus sellisel juhul on hoiustada kogu summa, st 122 eurot. Seejärel võite küsida oma 22beti teenusepakkujalt maksimaalset tervitusboonust, mis annab teile kokku 244 eurot, millega mängida.

Esimese sissemakse kahekordistamine tervitusboonusena on tavaline praktika kihlvedude ja online-kasiinode seas. Sellegipoolest paistab 22bet ka sel juhul teistest silma. Nimelt, operaator kahekordistab hoiuse isegi siis, kui hoiustad minimaalset summat. Erinevalt teistest kasiinodest ei kohalda 22bet madalamat deposiidi limiiti. Me usume, et 22beti boonuseid ja perioodilisi kampaaniaid iseloomustavad õiglased tingimused. Teenusepakkuja ei kasuta tarbija jaoks ühtegi konksu ega lõksu. Me saame saadud boonust eraldada mis tahes mängudele, et suurendada oma eduvõimalusi. 22betil on oma slotimängude jaoks veelgi huvitavamad kampaaniad. Kui me oleme juba kasutanud oma tervitusboonuse, saame me ikkagi kasiino soodusboonuseid saidilt. Järgmise 50-eurose sissemakse puhul, mille teeme kasiinomängude jaoks, suurendame seda 22% võrra. Lisaks lisab 22 panustamise teenusepakkuja meie kontole 22 tasuta keerutust. Seda võimalust tasub tõesti ära kasutada!

Isegi kui me kasutame tervitusboonuseid ja kõige tavalisemaid kampaaniaid, üllatab 22bet ikkagi oma püsikliente. Tasub silma peal hoida, sest saidil toimuvad sageli akumulaatorpanuste kampaaniad. Samuti tasub mainida, et 22betis ei pea me sisestama ühtegi sooduskoodi. Me aktiveerime boonused käsitsi, kui teeme mängule sissemakse. Näiteks kui me hoiustame oma esimese 122 euro suuruse summa ja soovime kasutada pakkumist oma sissemakse kahekordistamiseks, peame märkima kasti, kus on kirjas “osaleda boonuspakkumises”. Mõnele kasutajale võib see esialgu veidi segadust tekitada, kuna teised operaatorid kasutavad klassikalisi boonuskoode. Kokkuvõttes võime siiski tunnistada, et 22beti omanik on klientide suhtes kergekäeliselt käitunud. Me ei pea muretsema keeruliste koodide pärast. Kõik, mida me peame tegema, on väljendada oma soovi osaleda kampaanias. Lõpetuseks, pidage meeles, et enamik 22beti boonuseid tuleb lunastada maksimaalselt 7 päeva jooksul.


Asjakohased uudised