Intro

22bet mobiilne versioon

22bet_mobile

Enam kui kümme aastat turul olnud kasiinooperaator 22bet pidi lõpuks otsustama, et töötab välja mobiilirakenduse. Tänapäeval kasutab üha rohkem kliente võrguteenuseid oma telefoni kaudu. Kui teenusepakkujad ei kohanda oma nõudeid, kaotavad nad teatava hulga kliente. Ettevõte 22bet kutsub mängijaid mängima selleks otstarbeks mõeldud mugava rakenduse abil. Kasiino mobiilne versioon võimaldab teil kasutada peaaegu kõiki funktsioone, mis on saadaval lauaarvuti saidil. Võib-olla tõstab see olukord paljude mängijate tuju, kes eelistavad kodust eemal olles meelelahutust saada. Androidi või iOS-i rakendusega saate teha panuseid või mängida mänguautomaate, kus iganes te ka ei viibiksite. Rakenduse allalaadimiseks tuleb vaid külastada 22beti operaatori kodulehte. Seejärel klõpsake lehe ülaosas asuval rohelisel ikoonil, millel on sõna “paigaldus”. Me peame lubama nutitelefonil alla laadida faile tundmatutest allikatest. Kuna rakendus asub väljaspool mängupoodi. Kui me kohandame telefoni seadeid, laeb rakendus alla ja installib ilma meie sekkumiseta. Mõne aja pärast on 22bet kasiino meie telefonis valmis tegutsema. Kõik, mida me peame tegema, on sisse logida, kasutades oma kontoandmeid.

Androidi kasutajad ei ole ainsad, kes saavad nautida piiramatut mängimist kodust eemal. 22beti kliendid, kes kasutavad iOS-i, saavad ka mängurirakenduse paigaldada. Iphone’i kasutajad saavad oma mobiilirakenduses kasutada sama palju funktsioone kui Androidi omanikud. Enne 22beti allalaadimist iOS-i jaoks tuleb aga meeles pidada, et me muudame oma App Store’i seadeid. Kuna operaatoril on Küprosel litsents, nõuab rakendus, et me vahetaksime mõned seaded. IOS-i kasutajatena peaksime App Store’is oma päritoluriigi vahetama Küprosele. Vastasel juhul lükkab süsteem 22beti rakenduse allalaadimise tagasi. Nii et vaatame, kuidas 22beti mobiiliversioon välja näeb.

Tasub märkida, et 22bet operaator ei ole varem liiga palju mobiilirakendusi loonud. Varem oli ainus võimalus kodust eemal mängida otse telefoni brauserist sisse logida. Saidi mobiiliversioonil on ka mõned eelised. See on kiire ja selle graafiline kujundus on suurepäraselt kohandatud mobiiltelefonide kuvamiseks. Lisaks on mobiilse veebisaidi mängimise kõige olulisem eelis see, et te ei pea oma seadmesse mingeid lisafaile alla laadima. Kui me tahame mängu käivitada mobiilseadme kaudu, peame lihtsalt eelnevalt registreeritud kontoga sisse logima. Lehe paremas ülanurgas on kaks nuppu. Üks on registreerimiseks ja teine sisselogimiseks. Kui me klõpsame paremas ülanurgas olevatel kolmel ribal, avaneb väljalendav menüü. Seejärel kuvatakse meile mitu võimalust, mille vahel valida. Siit saame liikuda kasiino erinevatesse osadesse. Näiteks mängudele või kihlvedudele.


Asjakohased uudised