Intro

22bet Soome

Enamasti valivad kihlvedusid inimesed, kes ootavad spordist midagi enamat – võimalust saada lisakasumit. Kust tuleb kihlvedude edu? Ma kontrollisin seda ja selles ülevaates esitan teavet 22bet Finlandi kohta. Sealt leiate teavet pakkumise, klienditeeninduse või kehtivate boonuste kohta.

Konto avamine 22bet Soome, isikusamasuse kontrollimine

Alustame konto avamise korra hindamisest – siin ei ole üllatus, et 22bet Finland kuulub rahvusvaheliste kihlveoettevõtjate tippude hulka. Vormi täitmine ja KYC (Know Your Customer) kontrollimine võttis vaid mõned minutid, mis on protseduur, mis hõlmab mängija identiteedi kinnitamist, näiteks kehtiva passi, juhiloa või ID-kaardi saatmise teel

22bet Soome klienditugi

Mis puutub 22bet Soome kihlveokontori tugiosakonda, siis olen väga muljetavaldav. Kontakti saamine on kiire, mugav ja ilma igasuguste raskusteta. Vaata kihlveokontor pakub oma klientidele tugiosakonda live-chati, e-posti või telefonikontakti kaudu. Kahtlemata on 22bet Finland pühendunud läbipaistvusele oma klientide suhtes.

PS tugiosakond on tore – mul oli probleem registreerimisega, selgus, et ma üritasin end kontrollida aegunud juhiloa alusel, ma ei olnud sellest teadlik. Sain vastuse vähem kui 5 minutiga, hoolimata sellest, et viga oli minu poolel, sain põhjalikku abi edasise registreerimise osas, lõpuks registreerusin 22bet Soomes, kasutades oma praegust passi.

22bet Soomehoiustamiseja väljavõtmise meetodid, toetatud valuutad

22betFinland on taas kord väga kõrgel kohal – suur hulk hoiustamisvõimalusi rahvusvaheliste maaklerite abil, enamgi veel – saate hoiustada ka krüptovaluutade, näiteks bitcoini abil.

Soome kihlveokontor 22bet toetab peaaegu kõiki valuutasid, sealhulgas muidugi eurot, USA dollarit, naelsterlingit, aga ka selliseid niššeemäärasid nagu Tšehhi kroon. Selle probleemi lahendamiseks vajame automaatse valuuta hoiustamisega – saate kasutada kaardimakseid automaatse valuutavahetusega 22bet Soome aktsepteerib lisaks maksekaartidele ka mobiilimakseid, online operaatorite nagu Neteller või Skrill. Lisaks saavad 22bet Soome kliendid kasutada ettemakstud kaarte (paysafecard) või tavalist internetipanka.

22bet Soome eripakkumised

Enamik kihlveokontoreid, sealhulgas 22bet Soome, on oma klientidele ette valmistanud sooduspakkumised, mille eesmärk on julgustada neid pakkumist kasutama. Kui me tahame konkureerida konkurentsivõimelisel alusel, peame tagama, et meil on kindel ja kindel alus, ja 22bet Finland on toime ilma eripakkumisteta – nende äritegevuse ja klientide kohtlemise viisist piisab, et hinnata 22bet Finlandi väga positiivselt. Arutatud kihlveokontori algboonus on 122% esimesest deposiidist. Vt on rohkem kui keskmine boonussumma, piirmäär on kuni 122 eurot (või ümberarvestuskurs kohalikus valuutas).

Lõpetuseks, hea info neile, kes eelistavad pärast kihlveokontori valimist kauemaks jääda, 22bet Finland üllatab oma mängijaid näiteks tsükliliste kampaaniatega – reedel tehtud hoiused võivad kvalifitseeruda kampaaniatele.


Asjakohased uudised