Intro

22Bet Tšiili

Online-hasartmängude maailm on üha populaarsem. Sama kehtib ka Lõuna-Ameerika kontinendi ja selliste riikide kohta nagu Argentiina, Colombia või lihtsalt Tšiili. 22Bet on hasartmängusait, mis pakub kihlveoteenuseid ja veenab üha enam kliente üle kogu maailma. Mida pakub 22Bet Chile Tšiili elanikele?

22Bet Tšiili

: spordikihlvedude tegemine
22Bet Tšiili on valmistanud oma Tšiili kasutajatele tohutu valiku kättesaadavaid spordialasid ja mänge. Seega on kihlvedude pakkumine äärmiselt mitmekesine ja kohandatud vastavalt kasutajate muutuvatele vajadustele ja maitsele. Millisest spordialast me räägime? Need on vaid mõned neist:

 • ragbi;
 • hobuste võiduajamised;
 • kontaktsport (MMA, poks);
 • rannajalgpall;
 • snuuker;
 • male;
 • vormel-1 võidusõidud.

Iga uus portaali kasutaja (ja ka registreeritud kasutaja) võib loota atraktiivsetele boonustele ja preemiatele:

 • Esmaspäevane täiendus: 50 tasuta keerutust.
 • Reede Top-up: 50% iga 200 naelsterlingi eest kõikidel reedel tehtavatel hoiuste ülekannetel.
 • Tervitusboonus (uued mängijad) – kuni 50 GBP spordikihlvedude eest.
 • Tervitusboonus (uued mängijad) – kuni 250 GBP spordikihlvedudele.

22Bet Tšiili

kasiino, mänguautomaadid, 3D mängud
Panustamine on vaid üks hasartmänguteenuste liik, mida 22Bet portaal oma kasutajatele pakub. Tšiili elanikud (22Bet Chile) saavad mängida mänge nagu pokker või blackjack online kasiinos või osaleda turniiridel (näiteks Quickspin). Võitjat premeeritakse alati lisaboonusega.

See ei ole veel kõik: portaal pakub laia valikut 3D-mänge (üle saja toote!), nii et isegi kõige nõudlikumad kasutajad jäävad teenuste mitmekesisusega rahule. Portaal kasutab ka 128-bitist SSL-krüpteerimistehnoloogiat, mis annab mängijatele võrdsed võimalused, ilma et see eelistaks kasutajaid (uutel ja juba registreeritud kasutajatel on võrdsed võimalused võita).

22BetChile

ja selle kasutajaliides (brauser, rakendus), turvaküsimused
22Beti arendajad on kujundanud saidi kasutajaliidese nii, et seda oleks lihtne kasutada. Isegi algaja kasutaja leiab hõlpsasti hakkama, sest see on intuitiivne ja sõbralik, professionaalselt tehtud ning saadaval ka Android- ja iOS-mobiilsideseadmetes.

22Bet on ka portaal, mida kaitseb uusim turvatarkvara. Tšiili (22 Tšiili ) kasutajate andmed ei leki välja ja portaalis hoiustatud raha on täiesti turvaline. Mitte ainult tänu SSL-tehnoloogiale, vaid ka tänu rahvusvahelisele e-hasartmängude reguleerivale asutusele Curacao Gambling Authority.

Pangaülekanded, krediitkaardid, krüptovaluutad või finantsküsimused 22Bet Tšiilis

Portaal võimaldab Tšiili kasutajatel (22Bet Chile ) kasutada krüptovaluutasid ja veebikassasid, aktsepteerib makseid VISA ja Mastercard’i kaudu, samuti kasutades selliseid maksesüsteeme nagu Payeer või ecoPayz. Siiski tuleb märkida, et minimaalne sissemakse on alati 1 euro. Väljamaksete puhul võib öelda, et need on kiirkorras, sest raha jõuab kliendi kontole isegi 15 minutiga!

22Bet Tšiili

– klienditeenindus kõrgeimal tasemel
Iga 22Bet Tšiili kasutaja võib arvestada 22Beti meeskonna ööpäevaringse toetusega. Meeskonnaga saab ühendust võtta e-posti teel (support-en@22bet.com). Klient võib loota kiirele vastusele, sest meeskond saadab e-kirja tagasi 24 tunni jooksul. Klient võib esitada kommentaare, kaebusi või ettepanekuid, mis on 22Bet portaali jaoks alati väga väärtuslikud.


Asjakohased uudised