Intro

22Bet Saudi Araabia

Saudi Araabia on Araabia poolsaare kõige rikkam riik. Ka e-hasartmängude populaarsus kasvab selles Aasia riigis, kusjuures potentsiaalsed kasutajad valivad turul kättesaadavate online-hasartmänguteenuste vahel. 22Bet on teenus, mis on pärit Euroopast, kuid selle populaarsus on tohutu ja ülemaailmne. See kasvab ka Saudi Araabias (22Bet Saudi Araabia). Miks? Vastus on allpool!

Sport, e-spordid, boonused, boonused, see on 22Bet Saudi Araabia

mitmekesine ja ulatuslik pakkumine
Saudi Araabia elanikud (22Bet Saudi Araabia ) hindavad kindlasti pikka nimekirja spordialadest (sealhulgas e-spordist) ja mängudest, mille tulemustele nad saavad 22Betis panustada. Millised spordialad ja millised mängud on 22Beti poolt toetatud nimekirjas? Need on järgmised:

 • pesapall;
 • jalgpall;
 • kontaktsport (MMA, poks);
 • sulgpall;
 • hobuste võiduajamised;
 • male;
 • vormel-1 võidusõidud.

Atraktiivsed boonused ja preemiad ootavad iga registreeritud kasutajat, olenemata sellest, kas ta on pärit Saudi Araabiast (22Bet Saudi Araabia) või mõnest muust riigist.

 • Tervitusboonus (uued mängijad) spordikihlvedudele – kuni £ 50 UK.
 • Tervitusboonus (uued mängijad) kasiinomängudele – kuni 250 GBP.
 • Esmaspäevane täiendus: 50 tasuta keerutust.
 • Reede Top-up: 50% maha iga 200 GBP kõigi reedel tehtud hoiuste puhul.

22Bet Saudi

Araabia virtuaalne kasiino, teenindusajad ja 3D mängud
Spordikihlvedude pakkumine ei ole ainus teenus, mida 22Bet pakub. Portaal pakub ka võimalust osaleda kasiinomängudes (blackjackist, pokkerist kuni ruletimängudeni), samuti testida oma jõudu (ja õnne!) virtuaalsete mänguautomaatide mängus. Portaal on ette valmistanud midagi erilist ka mängijatele, kes eelistavad 3D-mänge. Kasiinomängude ja muude mängude nimekiri on üle saja ettepaneku, nii et isegi kõige nõudlikum kasutaja Saudi Araabiast (22Bet Saudi Araabia) leiab midagi endale.

Teisest küljest tagab spetsiaalne 128-bitine SSL-krüpteerimistehnoloogia kõigile kasutajatele võrdsed võimalused.

22Bet SaudiAraabia

liides, rakendus (Android, iOS), andmete ja raha turvalisus
22Beti kasutajaliides on kohandatud veebibrauserites toimimiseks, kuid see toimib sama hästi ka mobiilseadmetes. Androidi nutitelefon? Kuidas oleks iPhone’iga, millel töötab iOS? Tahvelarvuti? Kõigis neis seadmetes töötab rakendus laitmatult.

22Bet on pühendunud oma teenuse kvaliteedile, aga ka turvatarkvara tugevusele. Saudi Araabia kasutajad (22Bet Saudi Araabia) ei pea kartma, et nende isikuandmed või 22Betis hoiustatud raha lekib portaalist välja. 22Beti tegevust jälgib ka rahvusvaheline online-hasartmängude reguleeriv asutus Curacao Gambling Authority ja eelnevalt mainitud SSL-tehnoloogia.

22Bet Saudi Araabia

makseviisid
Saudi Araabia kasutajad (22Bet Saudi Araabia ) teevad makseid pangaülekandega, Payeer või ecoPayz süsteemide abil, samuti maksekaartide (VISA, Mastercard) abil. Iga kasutaja saab maksete tegemiseks kasutada ka veebipõhiseid rahakotte ja krüptovaluutasid.

Tuleb siiski märkida, et minimaalne hoiusumma on 1 euro. Väljamaksed seevastu on äärmiselt kiired, sest need jõuavad kasutaja kontole kuni 15 minutiga!

22Bet

klienditugi
22Bet Saudi Araabia klienditeenindus on suunatud nende vajadustele ja nõuetele. Nad võivad igal ajal võtta ühendust klienditeenindusega e-posti teel (support-en@22bet.com) ja 22Beti meeskond vastab 24 tunni jooksul.


Asjakohased uudised