Intro

22Bet Sloveenia

Sloveenia on üsna keeruline riik, kus paljud õiguslikud lahendused puuduvad ja teised on sageli halvad. Mis puutub igasuguse hasartmängutegevuse seaduslikkusse, siis on see üks maailma piiravamaid riike. Kohalikul turul on monopoolne seisund ühel ettevõttel, mis on loomulikult seotud valitsusasutustega, ning online-hasartmängude seadus on praktiliselt olematu. Milline see lähedalt välja näeb? Millised on alternatiivid? Miks on 22Bet Sloveenia mainimist väärt?

Milline on hasartmänguseadus Sloveenias?

Sloveenia hasartmänguseadused on väga piiravad. Tegelikult on statsionaarsel turul, kus saab panustamiseks raha sisse maksta, ainult üks seaduslik kihlveokontor – Sportna Loterija, millel on täielik monopol ja mis on eksisteerinud alates 1996. aastast. Loomulikult on tänu sellisele olukorrale maksuametil täielik juurdepääs teabele sõlmitud panuste ja võimalike võitude kohta (ja loomulikult ka makstud maksude kohta).

Mis puutub kihlvedude online-tegevusse, siis on õiguslik olukord suhteliselt keeruline – ametlik Sloveenia platvorm on muidugi see, millel on Sloveenia hasartmängude monopol, kuid peale selle ei ole mingeid vastunäidustusi välismaiste saitide kasutamiseks (millel on vastavad keelelised lokaliseeringud), kuna puuduvad asjakohased seadused, mis võiksid kuidagi stabiliseerida õiguslikku olukorda seoses selle hasartmängutegevuse haruga. Mõned turuosalised on loobunud riigis tegutsemisest, kuid turul on mitu tugevat kaubamärki, näiteks 22Bet Sloveenia.

Sloveenia – kõige populaarsemad online kihlveokontorid.

Balkani riigi kihlveoturul ei ole kihlveoettevõtete seas sellist mitmekesisust nagu Poolas. Nagu eelmises lõigus mainitud, on ainus täielikult ja täielikult juriidiline isik, kes tegutseb selles ärivaldkonnas, Sportna Loterija, mis tähendab samal ajal ka suurimat populaarsust selle riigi elanike seas.

Kuid kuna loodus põlgab vaakumit, siis internetis on võimalik leida suurem hulk kihlveopakkumisi, millest kõige tuntumad on kaubamärgid:

  • Betway,
  • 888 sport
  • Bet365
  • 22Bet Sloveenia

Mis eristab 22Bet Sloveeniat teistest riigi kihlveokontoritest?

22Bet Sloveenia on väga lühikese aja jooksul (vaid kolm aastat) saavutanud väga tugeva positsiooni kohalikul turul. See on üks parimaid võimalusi väga rangelt hasartmängudele orienteeritud Sloveenias, mida toetavad mitmed eelised:

  • 22Bet Sloveenial on üks suurimaid kihlvedude pakkumisi turul – leiate nii individuaalsed spordialad nagu tennis, biatlon või poks kui ka võistkondlikud spordialad nagu korvpall, käsipall, võrkpall, jalgpall või jäähoki.
  • 22Bet Sloveenia kihlveokontoritel on igale uuele kasutajale kingitus – 100% boonus kuni 122 eurole.
  • Teine 22Bet Sloveenia eripakkumine on reedene panuse kahekordistamine (kuni 100 eurot) või väga intrigeeriv lahendus halva seeria korral kihlveos. Pärast 20 järjestikust kaotust saad võimaluse mängida mis tahes panust tasuta – deposiit võib olla 2, 5 või 10 dollarit.
  • Maksevõimalused – 22Bet Sloveenial on üle kahesaja meetodi, millega saab kapitali oma kontole sisse maksta ja oma võidud välja võtta. Elektrooniliste rahakottide laias valikus on näiteks PayPal. Samuti on võimalik siduda oma konto saidil krediitkaardiga.

Kui kavatsete kasutada 22Bet Sloveenia teenuseid, siis pidage meeles – mängige vastutustundlikult.


Asjakohased uudised