Intro

22bet hoiustamise meetodid

22bet_deposit

Enamik kihlvedude ja online-kasiinode mängijaid hindavad suurt hulka sissemakse- ja väljavõtmismeetodeid, mille vahel valida. Tegelikult usaldavad mõned tarbijad teatud hoiustamismeetodeid nii palju, et kasutavad ainult neid saite, mis teevad koostööd nende lemmikettevõtetega. Seetõttu tuleks bet22 operaatorit kiita. Sest saidi omanik on veendunud, et mängijatel on juurdepääs kõige populaarsematele makseviisidele. Lisaks leiate isegi mõned nišše hoiustamisvõimalused, nagu näiteks krüptovaluutad. 22beti valitud makseviisid on usaldusväärsed ja kiired. Siit leiate kõige usaldusväärsemad ja enim kasutatavad tehinguvormid maailmas. 22beti kasutajate poolt tavaliselt kasutatavad hoiustamismeetodid on Visa ja Mastercard. Neid iseloomustab lihtsus ja kiire ülekanne. Nende operaatorite kaudu tehtud hoiused on peaaegu kohesed. Enamik 22beti hoiuseid ei nõua täiendavaid tehingutasusid. Kui nad seda teevad, siis vähendatakse neid väga väikesteks kogusteks.

Teine eelis, mis on seotud 22beti makseviisidega, on saidi hoiustamisvõimalused ja -limiidid. 22beti sissemaksevõimaluste hulka kuuluvad nii traditsioonilised pangad kui ka pangavälised elektroonilised rahakotid, nagu PayPal, Skrill, Neteller, Paysafecard. Ülaltoodud meetodid rahastavad teie kontot peaaegu koheselt, kui taotlete ülekannet. Ooteaeg võtab mõnikord sõna otseses mõttes vähem kui 15 sekundit. Kuigi 22bet operaator ei võta tasu ülaltoodud makseviiside eest, pidage meeles, et mõned pangaoperaatorid võtavad rahvusvaheliste ülekannete eest täiendavaid tehingutasusid. Seetõttu võib ülekandetasu erineda sõltuvalt sellest, kus te praegu asute. Skrilli kaudu maksmisel aktsepteerib 22bet operaator ainult selle e-posti aadressi kaudu tehtud sissemakseid, mida kasutasime nende juures konto registreerimisel. Palun veenduge, et kasutate Skrilli kasutamisel sama e-posti aadressi, mille olete registreerinud 22betis.

Kõige olulisem on siiski veenduda, et teie konto on aktiveeritud. Vastasel juhul ei ole võimalik deposiiti teha. Ärge unustage esitada usaldusväärset teavet oma elukoha ja isikuandmete kohta ning kinnitage need seejärel dokumentidega. Maksimaalne sissemakse limiit 22betis sõltub peamiselt selle panga või finantsasutuse seadetest, kust te raha hoiustate. Minimaalne sissemakse summa seevastu varieerub ühest kuni 10 euroni sõltuvalt valitud makseviisist. Hea uudis neile, kes hindavad online rahakotte, on see, et 22bet aktsepteerib hoiuseid Netelleri kaudu. Pidage ka meeles, et olete kohustatud oma raha välja võtma samal viisil, nagu te selle hoiule andsite. See tähendab, et kui teete oma Visaga sissemakse ja soovite raha välja võtta, kannab 22bet raha teie Visale üle. Näiteks ei saa me maksta Visaga ja seejärel teha väljamakseid Netellerile või Skrillile.


Asjakohased uudised