Wazamba

Wazamba_logo
Boonus

100€

Raamatupidaja Wazamba, on 2019. aasta kauaoodatud toode. Juba oma tegevuse alguses võitis see sait palju fänne. Sellel kihlveokontoril on üsna palju erinevaid eeliseid, mis võivad võimaldada tal praegusel turul otsustavalt läbi murda ja isegi saada konkurentide seas esikohale. Väga atraktiivne tervitusboonus, kaasaegne veebileht pilkupüüdvate piltidega, võimalus luua oma avatar ja palju muud. Selle kihlveokontori kohta tasub rohkem teada saada.

➕ Wazamba kihlveokontori puudused ja eelised

Wazamba kihlveokontori eeliste hulgas tasub mainida:

 • saadaval on palju makseviise,
 • 15 % tagasimakse,
 • lihtne stardiboonus kuni 100 eurot,
 • väga atraktiivne ja värviline graafika.

Wazamba kihlveokontoril on kahtlemata ka mõned puudused, nende hulgas:

 • lojaalsusprogrammi nõuded on üsna kõrged,
 • stiil ja disain võivad mõnele inimesele tunduda liiga lapsikud.

💰 Wazamba Bookmaker – tervitusboonus

Wazamba-1 Boonus, mis ootab täiesti uusi kasutajaid Wazamba kihlveokontoris, on 100-protsendiline boonus kuni 100 euro suuruses summas, kui teed esimese deposiidi ettenähtud meetoditega. Nagu sellest ei piisaks, saate 200 tasuta keerutust, mida saate kasutada parimatel online teenindusautomaatidel. Selleks, et osaleda kampaanias, peate tegema vähemalt 45 naelsterlingi suuruse sissemakse. Boonuse panustamisnõuded on tavaliselt 30 korda online teenindusajad.

Tasuta keerutusi antakse mängija kontole 200, 20 keerutuse komplektina iga päev kümne päeva jooksul. Esimene annuste keerutab, on meie kasutajakonto, juba pärast etapi postitamist deposiit. Ülejäänud lisatakse automaatselt 24 tunni pärast. Kui tasuta keerutusi ei krediteerita automaatselt teie profiilile, peate võtma ühendust klienditeenindusega, et nad seda käsitsi teha.

Siin kirjeldatud boonuse saab aktiveerida väga kiiresti, järgides allpool toodud juhiseid:

 • mängija konto loomiseks Wazamba kihlveokontoris – peate vajutama valikut Ma tahan mängida, mille järel viiakse teid väga kiiresti õigele aadressile. Ärme unustame oma e-posti aadressi kinnitamist,
 • laadige oma kontot vähemalt 45 zloti eest, valides mis tahes makseviisi,
 • meie boonus antakse automaatselt: meie konto kahekordistab esimese sissemakse ja seal on tasuta keerutusi

100 € boonus – registreerimine100 € boonus – registreerimine

🎲 Wazamba Bookmaker – mängud

Wazamba-2 Wazamba Bookmaker võimaldab teil mängida peaaegu iga mängu tunnustatud arendajalt turul. Mängijaid ootavad paljud mänguautomaadid, mitte ainult kõigile tuntud klassikud, vaid ka vähem populaarsed, kuid mitte vähem huvitavad slotid. Võite isegi leida seal mänge televisioonis ja filmilitsentside, nii et meil on võimalus mängida pärisraha eest. On ka live mänge. Kui me julgeme mängida koos live-diileriga, saame valida parimate mängude, näiteks valgustusruleti või live-bakaraadi vahel. Siiski ei tasu mängida mitte ainult tuntud ja klassikalisi kaardimänge ja ruletti, vaid ka mõned originaalsemad live-diilerite mängud. Koos krupiga saab mängida ka Monopolyt, mis on inspireeritud äärmiselt populaarsest lauamängust.

✔️ Wazamba – registreerimine

Wazamba kihlveokontori mängijaks registreerimine on väga meeldiv ja lihtne. See operaator tuleb meile algatusega ja juba konto loomisel on meil võimalus valida kangelane, kellest saab meie avatar mängudes.

Ja siin on samm-sammult registreerimise sammud:

 • vali kolmest, oma kangelane. Seejärel peate esitama oma e-posti aadressi, kasutajanime, sisselogimise, telefoninumbri ja salasõna. Ärge unustage märkida oma nõusolekut isikuandmete töötlemiseks, tundke tingimusi. Meil on ka võimalus saada teavet kampaaniate ja boonuste kohta, kuid see ei ole kohustuslik väli. Seejärel tuleb lihtsalt minna järgmisele sammule, klõpsates lingil “järgmine samm”,
 • sisestades oma nime, aadressi, sünnikuupäeva, eelistatud valuuta ja riigi,
 • kinnitades registreerimisnupuga. Pärast seda peate kontrollima oma e-posti kasti ja klõpsama teile saadetud aktiveerimislinkile.

💵 Wazamba – boonused püsiklientidele

Wazamba-3 Lisaks stardiboonusele on Wazamba kasutajatele veel üsna palju muid võimalusi. Kord nädalas saame reload-boonuse, mis lisab meile 50 tasuta spinni vaid 20 euro suuruse sissemakse eest. Veelgi parem on nädalavahetuse reload-boonus, mis annab meile 50 protsenti deposiidiboonust, kuni 2500 euro tasemeni, samuti 50 täiesti tasuta keerutusi, ainult 50 euro suuruse minimaalse deposiidi eest. Boonuse saamiseks peate tegema sissemakseid reedel, laupäeval ja pühapäeval. Teine sooduspakkumine on üsna suur cashback, mis tagastab 5-15 protsenti teie rahalistest vahenditest. Tagasimakse täpne summa sõltub mängija staatusest ja boonusest saadud boonusrahaga mängimise maksimaalne panus on 20 €.


wazamba преглед wazamba 审查 wazamba recenze wazamba gennemgå wazamba recensie wazamba review wazamba ülevaade wazamba arvostelu wazamba revue wazamba übersicht wazamba αναθεώρηση wazamba felülvizsgálja wazamba recensione wazamba 見直し wazamba pārskats wazamba peržiūrėti wazamba recenzja wazamba revisão wazamba recenzie wazamba recenzia wazamba pregled wazamba revisar wazamba recension wazamba обзор