Intro

22bet registreerimine

Kui soovid kasutada kõiki eeliseid, mida 22bet kasiino pakub, peaksid looma tasuta konto. Kuid te ei peaks selle protsessi pärast muretsema. Konto loomine 22betis on äärmiselt lihtne. Teie andmete sisestamine ning kasutajanime ja salasõna leidmine võtab vaid vähem kui ühe minuti. Online-kasiinos saab registreeruda kahel viisil. Üks võimalus on registreerida konto, sisestades oma e-posti aadressi. Teine võimalus on siduda oma kasiinokonto oma sotsiaalmeediakontoga. Selleks võime kasutada näiteks aktiivset Facebooki kontot. Registreerimise järgmine samm on meie isikuandmete sisestamine. Kui olete täitnud kõik vajalikud väljad, peate jätkama oma konto kinnitamist. Konto peab olema aktiveeritud enne, kui me teeme esimese sularaha sissemakse. Vormi täitmisel palub teenus sisestada järgmised andmed:

  • Eesnimi;
  • Perekonnanimi;
  • Kasulik valuuta;
  • Elukohariik;
  • Telefoninumber;
  • Konto parool.

Ärge unustage oma konto kinnitamisel tõeseid andmeid esitada. Vale isikuandmete esitamine võib rikkuda seadust, kuna see võib kaasa tuua maksudest kõrvalehoidumise 22bet Casino kaudu teenitud raha pealt. Kui me otsustame registreerida konto sotsiaalmeedia kaudu, peame meeles pidama, et anname oma andmete töötlemiseks nõusoleku. Kasiino operaator peab teie isikuandmete õigsuse kinnitamiseks nägema teie sotsiaalmeedia profiili. Kõik, mida me peame tegema, on anda oma nõusolek juurdepääsuks meie profiiliandmetele, kui me sisse logime. Kui olete seda teinud, saate juurdepääsu mugavale sisselogimisvõimalusele. Saame 22betisse sisse logida, kasutades oma sotsiaalmeediakontot. Kuid pidage meeles, et peamine samm on kontrollimisprotsess ise. Operaator peab kinnitama, et olete õiges jurisdiktsioonis. Samuti on tema kohustus veenduda, et klient on täisealine. Kui ta ei kinnita neid kahte aspekti, ei saa ta meile seaduslikku juurdepääsu 22bet kasiinole anda.

Mis puutub kontrollimisprotsessi endasse, siis see nõuab meilt teatavate dokumentide esitamist, mis tõendavad meie isikuandmete tõesust. Kui te ei ole seda protsessi läbinud, ei saa te mängu raha sisse maksta. Selle süsteemi kaudu pakub 22bet meile turvalisust pettuste ja identiteedivarguse vastu ning kaitseb meie raha. Kõik, mida me peame oma nime kinnitamiseks tegema, on esitada foto oma isikut tõendavast dokumendist või juhiloast. Me saame pakkuda sellist kinnitust veebikaamera kaudu. Me saame omakorda kasutada ühte oma kommunaalteenuste arvet, et kinnitada oma elukoha olemasolu. Näiteks on võimalik meie aadressi kinnitada meie elektriarve kaudu. Ainus asi, mida me peame meeles pidama, on see, et arve ei tohiks olla üle 3 kuu vana.


Asjakohased uudised